Антон Карнаух: «Ярмарок спорту дав поштовх для народження Асоціації Спортивних Організацій»

Один з ініціаторів проведення у Запоріжжя «Ярмарку спорту»  голова правління СК «ХортА» Антон Карнаух підбив підсумки роботи своєї організації за рік. В тому числі говорив і про «Ярмарок спорту».

 

 

 

 

 

 

 

 

-  «Ярмарок спорту», це найвідоміший проект «Хорти».

 

– Цього року ми вдруге провели «Ярмарок спорту». Вже вимальовується якась концепція. У 2016-му «Ярмарок спорту» об’єднав понад 5 тисяч городян. Тільки учасників було більше тисячі – свої види спорту в рамках фестивалю представили близько шістдесяти організацій! Надалі ми будемо цей проект покращувати, робити якісніше, і на наступний рік ярмарок повинна вийти на обласний рівень. В цьому році ми проводили «Ярмарок спорту» за підтримки міської влади. У 2017-му думаємо звернутися за допомогою до обласної. Сподіваємося, що нашим основним партнером залишиться міське управління фізкультури і спорту, але приєднається до нас і обласне управління.

 

 – Наскільки я знаю, «Ярмарок спорту» дав поштовх ще одному новому проекту?

 

– У цьому році «ХортА» витратила дуже багато сил на створення Асоціації спортивних організацій. Ми сподіваємося, що плоди це принесе вже в 2017 році. Ідея прийшла в процесі проведення «Ярмарку спорту». Такі масштабні, великі проекти однією організацією все-таки здійснювати важко. Коли є однодумці – ми об’єднуємося, і реалізація будь-яких проектів стає можливою і легше проходить. В цьому році нам вдалося об’єднати в асоціацію близько 30 спортивних організацій, федерацій. У наступному році у нас є шикарна основа для «Ярмарку спорту». У той же час Асоціація відкриває нам перспективи для втілення в життя і інших важливих проектів. У 2017 році, я думаю, регіоні побачать результат нашої роботи. Це буде вже близько п’ятдесяти організацій, будемо разом розвивати спорт і популяризувати здоровий спосіб життя. Адже півсотні організацій – це буде вже певна думка спортивної спільноти. І я впевнений, що нас почують, і наші проекти матимуть більший резонанс.

 

Повний текст  інтервю читайте за ПОСИЛАННЯМ

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ