«Ярмарок спорту» став номінантом на здобуття Лейпцигзької премії

2016 рік для Асоціації Спортивних Організацій став насиченим на добрі справи та позитивні результати - проведення чергового феєричного "Ярмарку Спорту", офіційного затвердження нашої організації, до якої увійшли вже понад 30 спортивних органзацій міста та області

 

 

 

, створення Фонду Розвитку Спорту, який підтримують небайдужі до українського спорту меценати, підтримки багатьох юних спортсменів, які формують імідж нашої країни.

 

Одним з чергових визнань нашої громадської спілки стало запрошення на ПЕРШУ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ МІСЬКОГО РОЗВИТКУ, ініційовану Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи (Німеччина) та Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Проект Асоціації Спортивних Організацій "ЯРМАРОК СПОРТУ" став номінантом на здобуття Лейпцигзької премії інтегрованого розвитку міста. Понад 100 проектів з усієї України представлені на конкурсі! 

 

Понад 300 учасників конференції з України та Німеччини, які зібралися в НСК "Олімпійський" оцінили наші зусилля!

 

Впевнені, що попереду ще багато роботи - ми маємо стратегію розбудови українського спорту не лише на теренах Запорізької області, а й в багатьох інших регіонах!

 

Наше лого - ОБЕРИ СВІЙ СПОРТ - дійсно відзеркалює наші намагання стати потужною платформою для подальших ідей - А ЇХ У НАС ДУЖЕ БАГАТО! ДЯКУЄМО УСІМ ЗА ПІДТРИМКУ!!! Ми не підведемо!!!

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ