Росте кількість похресників «Ярмарку спорту»!

У минулому році у нас з'явилася чудова традиція - вітати хрещеників «Ярмарку спорту». Людей, які прийшли в спорт завдяки цьому фестивалю. Рік тому таких хрещеників було троє, а зараз додалося ще 13! Причому це не тільки діти, а й їхні батьки!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після нашого минулого «Ярмарку спорту» клуб кіокушин картате «Борисфен» поповнив Денис Мещан. Хлопець став активним членом дружної родини «Борисфен» і за цей рік встиг взяти участь у змаганнях міського та обласного рівнів.

Світ  кіокушин карате завдяки  «Ярмарку спорту» відкрила для себе і восьмирічна Емілія Матковська. Зараз дівчинка тренується в клубі  «KATANA DOGO», і вже двічі ставала бронзовою призеркою різноманітних турнірів. 

Лучний клуб «Звіробій» має двох похресників «Ярмарку спорту» це Микола Василенко та Олена Зелебон. Микола на сьогодні вже є бронзовим призером чемпіонату Запорізької області серед юнаків, у стрільбі з традиційного луку. Олена неодноразово представляла Запоріжжя на змаганнях всеукраїнського рівня. 

Як і торік, найбільше похресників у нас має клуб тхеквондо «Ягуар». Після минулого «Ярмарку» до нього приєдналося троє спортсменів. Ярослав Фетисов, якому лише чотири роки, вже встиг стати чемпіоном Мелітополя. А мама трьох донечок, Діна Костюкова, тез захопилася тхеквондо і зараз вже має титул чемпіонки Херсонської області!  Ще одна спортсменка – Анастасія Баянова, також знайшла клуб «Ягуар» завдяки «Ярмарку спорту», щоправда на самому заході дівчина не була, а побачила в інтернеті відеоролик, який ми знімали торік про всіх учасників нашого свята. На сьогодні Анастасія є чемпіонкою Мелітополя та Херсонської області. 

 

А лідером за кількістю дітей, які прийшли в клуб після попереднього «Ярмарку спорту» став театр вогню «Магай». Його лави поповнило шестеро вихованців: Христина Ситник, Анна Селевіч, В'ячеслав Мельничук, Ілля Некрут, Ярослав Зарешнюк, Діана Конишева.

 

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ