Каратисти «Борисфена» знов завітають на «Ярмарок спорту»

 

Цього року знов на «Ярмарку спорту» представить себе «Спортивний Клуб Кіокушин карате «БОРИСФЕН».

 

Це організація, що входить в Національну федерацію кіокушин карате України, та динамічно розвивається, і вже стала частиною спортивного життя Запоріжжя та частиною образу України на Міжнародній арені з 1999 р.

 

 

Вихованці Клубу Кіокушин карате «БОРИСФЕН» - це не тільки Чемпіони України, Чемпіони різних областей, але ще й талановиті музиканти, відмінники в школі, актори, співаки, в числі яких юні спортсмени з Донецької , Луганської області та АР Крим.

 

Спортсмени Клубу Кіокушин карате «БОРИСФЕН» мають можливість виступати на змаганнях різного рівня і отримувати престижні нагороди та ступені майстерності (спортивні розряди,звання майстрів спорту тощо). Клуб Кіокушин карате «БОРИСФЕН» має три відділення у м. Запоріжжі (Вознесеновський,Хортицькийї та Шевченківський райони).

 

«БОРИСФЕН» є активним учасником «Ярмарку спорту» та проводить у межах фестивалю унікальні змагання під відкритим небом «Зелене татамі», участь в яких беруть каратисти з різних куточків України.

 

Познайомитися з цим активним та дружним колективом можна буде вже 2 червня у парку «Дубовий гай» під час #ярмарок_спорту2018, що відбудеться в рамках #фестиваль_семьи

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ