На «Ярмарку спорту 2018» вперше буде представлена спортивна аеробіка!

Одразу два клуби презентуватимуть цей видовищний спорт на нашому фестивалі, вразити своїми виступами гостей свята готуються СК «Стимул» та СК «ЗНУ» під керівництвом майстрів спорту зі спортивної аеробіки Ольги Черняєвої та Оксани Кіщак. На сьогодні у цих двох колективах займається близько 60 дітей. Кращі вихованці беруть участь в змаганнях міського, обласного та всеукраїнського рівнів.

 

 

 

Зазначимо, що спортивна аеробіка - як один з видів гімнастики, що розвивається під керівництвом Міжнародної федерації гімнастики (FIG), існує з 1995 року. Це складний і емоційний вид спорту, в якому спортсмени виконують під музику комплекс вправ з високою інтенсивністю і складно координованими елементами. Заняття спрямовані на розвиток гнучкості, розтяжки, пластики, почуття ритму і розкриття творчого потенціалу дітей. У цьому виді спорту є такі напрямки як індивідуальні жіночі та чоловічі виступи, змішані пари і трійки, групи, аероденс, аеростеп, фанк-аеробіка.

Побачити спортивну аеробіку в усій красі, можна буде на «Ярмарку спорту 2018», що відбудеться 2 червня у парку «Дубовий гай».

 

#ярмарок_спорту2018

#фестиваль_семьи

 

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ