Зустрічаємо нових друзів

Потужною командою завітає на #ярмарок_спорту_2018 позашкільний навчальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району». У цьому закладі, що існує з 1986 року, на сьогодні функціонує 36 гуртків різного напрямку, в яких займається 1539 дітей та підлітків.

 

 

 

 

 

Позашкільний навчальній заклад «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» – ініціатор та організатор міських фестивалів: «Різдвяні вітання», «Свято Терпсихори», «Акорди позашкілля» тощо. Вихованці закладу позашкільної освіти є постійними учасниками фестивалів, конкурсів різних рівнів. За минулий навчальний рік мають високі здобутки за результатами фестивалів і конкурсів найвищого рівня: 7 Міжнародних Гран-прі та 6 Всеукраїнських і Міських Гран-прі.

 

 На «Ярмарку Спорту» ПНЗ «ЦТДтаЮ Олександрівського району» презентує перший відкритий Фестиваль з дитячо-юнацького фітнесу «Fitness-Z», який проводиться з метою формування позитивної мотивації та залучення дітей, підлітків, молоді, дорослого населення до здорового способу життя та активного дозвілля.

 

А також в «Ярмарку Спорту» візьмуть участь хореографічні колективи: «Стожари», «Загадка», «Дружба», циркова студія «Феєрія», «Art-студія GranD», які готують показові виступи. Окрему локацію займе спортивна секція «Кікбоксінг Формс». Оздоровчий гурток «Фіткросики» візьме участь у Фестивалі з дитячо-юнацького фітнесу «Fitness-Z». Гуртки «Креативне рукоділля» та «Чарівна леді» - моделювання зачісок та плетіння готують цікаві майстер-класи в рамках #фестиваль_семьи

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ