Інна Пенчук: Головні завдання «Ярмарку спорту» – популяризація спорту та спортивна комунікаціяПродовжуємо підбивати підсумки круглого столу «Ярмарок спорту: сьогодення й перспективи», що відбувся минулої суботи. Пропонуємо вашій увазі пряму мову одного з членів правління АСО, керівника ГО «ТРАП», доктора наук, професора Інни Пенчук.

 

 

 

 -ЯКИЙ БАЧИТЕ ЕФЕКТ ВІД ПОПЕРЕДНІХ «ЯРМАРКІВ СПОРТУ»?З кожним роком кількість відвідувачів збільшується. У 2017 році це близько 20 тисяч ! Цього року ми плануємо що у нас буде ще більше гостей. Але це не головне завдання. У нас два головні напрямки – спортивна комунікація між собою федерацій, спортивних клубів, тренерів, спортсменів. І крім того це залучення молоді, підлітків до спорту, і до здорового способу життя. У нас з’явилася така традиція як «похресники Ярмарку спорту» і ми бачимо, що є діти, які завдяки ярмарку познайомилися з якимись видами спорту і мають певні результати.-ЧИ Є КОНКРЕТНІ ФАКТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ВІДВІДУВАЧІВ У СПОРТИВНИХ КЛУБАХ МІСТА Й ОБЛАСТІ?Так! Наприклад балабинський будинок культури і спорту, де близько десяти різних секцій, залучив на 25% відвідувачів більше, після того, як діти відвідали «Ярмарок спорту».
На сьогоднішній день АСО об’єднує більше сімдесяти видів спорту, і кожен може знайти на «Ярмарку» той вид спорту, який йому більше підходить.
Мета у нас – залучення дітей, підлітків і молоді до спорту. І зробити це на стільки організовано, щоб кожна дитина, кожна мама знала де має займатися дитина, чого хоче досягти, і щоб вона була максимально здорова.
Крім того у нас на Ярмарку спорту представлені секції не лише для дітей, а й для дорослих, людей похилого віку. Відповідно до спорту може долучитися кожен!-ЧОМУ У ПРОГРАМУ КРУГЛОГО СТОЛУ ДЛЯ УЧАСНИКІВ «ЯРМАРКУ СПОРТУ» ВИРІШИЛИ ВКЛЮЧИТИ ОСВІТНЮ ЧАСТИНУ?Ми сьогодні проводимо тренінг, який стосується спортивної комунікації. Чому це важливо – тому що кожен тренер більше віддається спорту, спортсменам, а от представити, позиціонувати як презентувати найкраще свій вид спорту їм навіть інколи не вистачає часу. І ми сьогодні надаємо можливість кожному тренеру презентувати себе , свій вид спорту, свій клуб. Для того щоб було цікаво з ними познайомитися і для того щоб була така більш здорова спортивна комунікація всередині.

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ