Запрошуємо на зустріч учасників «Ярмарку спорту»

Громадська Спілка «Асоціація Спортивних Організацій» (АСО) і Фонд Розвитку Спорту (ФРС) запрошують Вас до публічноготренінг-обговорення«Ярмарок Спорту: сьогодення й перспективи».Захід передбачає низку запланованих дискусій, інтенсивів та обговорень, до яких залучені представники спортивного товариства, влади, громадянського суспільства, експерти та активісти.

 

 

 
Серед актуальних питань, що пропонуються для обговорення:

- Обговорення плану дій та створення робочої групи з проведення щорічного «Ярмарку Спорту», що запланований на 2 червня 2018 року (спілкуємось з представником оргкомітету «Фестивалю Сім’ї» Дмитром Матюхіним).

- Діалог з владою: Забезпечення Управлінського сприяння у сфері фізичної культури та спорту; Форми взаємодії Громадських Об’єднань з владою, спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту; Відкриті владою проекти, програми, що спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту, в яких громадськість має брати участь (спілкуємось з начальником Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталею Власовою)

- Як спортивним організаціям долучитись до проектної діяльності? Як писати грантові проекти, залучати партнерів до своїх програм? (спілкуємось з експертом інфраструктурної програми для України Німецького уряду Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Катериною Мінаковою)

- Тренінг-інтенсив «Тренер у публічному просторі: теорія і практика» (Авторський тренінг д.н., проф. Сущенка Андрія Віталійовича)

- Дискусія на теми: - З якими проблемами сьогодні стикається тренерський та керівний склад спортивних організацій? - Спортивна комунікація: для кого, для чого і як?

- Урочиста частина. Привітання активних учасників «Ярмарку Спорту », передача кожній спортивній організації фільмів про участь у «ЯС-2017».

ДЛЯ УЧАСТІ В ЗАХОДІ ПРОСИМО ВАС ЗАПОВНИТИ НАСТУПНУ ФОРМУ

https://goo.gl/forms/UbthuXM7InDeWU9o2

 

Дискусія проводитиметься за таким сценарієм та охоплюватиме наступні питання:

 

10:30 – 11:00

Реєстрація учасників

 

11:00 – 11:30

Вітальне слово

До слова запрошуються організатори,

представники влади.

11:30 – 12:00

Урочиста частина

Привітання активних учасників «Ярмарку Спорту – 2017»

12:00 – 12:30

Діалог з владою

Спілкуємось з начальником управління фізкультури, молоді і спорту Запорізької облдержадміністрації Наталею Власовою на теми:

-   Забезпечення Управлінського сприяння у сфері фізичної культури та спорту.

-   Форми взаємодії Громадських Об’єднань з владою, спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту.

-   Відкриті владою проекти, програми, що спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту, в яких громадськість має брати участь.

12:30 –12:45

Кава-брейк

 

 

 

 

 

 

 

12:45 –15:45

Тренінг-інтенсив

Авторський тренінг д.н., проф.

Сущенка Андрія Віталійовича на тему: «Тренер у публічному просторі: теорія і практика»

«Ярмарок спорту-2017»

Обговорення плану дій та створення робочої групи з проведення щорічного «Ярмарку Спорту», що запланований на 2 червня 2018 року (спілкуємось з представником оргкомітету «Фестивалю Сім’ї» Дмитром Матюхіним).

Спортивна комунікація

Як спортивним організаціям долучитись до проектної діяльності? Як писати грантові проекти і залучати партнерів до своїх програм? (спілкуємось з експертом інфраструктурної програми для України Німецького уряду Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Катериною Мінаковою)

15:45 –16:00

 

Вручення сертифікатів учасникам тренінгу.

 

16:00 –16:15

Кава-брейк, неформальне спілкування

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ