Асоціація спортивних організацій відкрила новий сезон роботи міні-«Ярмарком-спорту»

 

Стартував новий сезон роботи Асоціації спортивних організацій. Першим заходом після літніх канікул став фестиваль Family DAYay від ТРК CITY MALL. На дводенному сімейному святі АСО представила своє головне дітище Ярмарок Спорту.

 

 

 

 

Щоправда, він брав участь в Family day в новому форматі - інформаційному. Ми зібрали інформацію про спортивні клуби, секції та федераціях Запоріжжя - і в наметі під банером «Ярмарку спорту» надавали запорожцям консультаційні послуги - допомагали вибрати спорт до душі.

 

- Сьогодні ми вирішили зробити інформаційний намет і хочемо ознайомити городян з тими видами спорту і тими колективами, які представлені в нашому місті та області. Сьогодні клуби дали нам роздатковий матеріал. У нас в наметі можна з ним ознайомитися, а якщо гості фестивалю не знайдуть тут те, що їх цікавить - вони залишають запит, свої контактні дані і ми підготуємо для них необхідну інформацію. Так само у нас тут можна взяти участь в інтеректівах - наприклад, гребний тренажер. Будуть конкурси призи, - розповів глава правління АСО Антон Карнаух.

 

Такі інформаційні консультації відмінно вписалися в формат Family day - сім'ї, які прийшли на свято з дітьми з інтересом підходили до намету «Ярмарку спорту», ставили питання, брали візитки вподобаних клубів.

 

- Традиційно АСО відкриває свої двері всім тим, хто мріє займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. І сьогодні, знаходячись на чудовому святі Family day - ми хочемо представити ті види спорту, які розвиваються в Запоріжжі. Ті, з якими ми хочемо познайомити напередодні нового навчального року маленьких жителів нашого міста. Ми хочемо, щоб кожен запорожець - не тільки діти, але і дорослі, і підлітки, займалися спортом. Ми маємо мету, щоб мешканці нашого міста розуміли, що спорт є важливим не лише заради титулів та медалей, а щоб просто бути здоровою людиною. Ми впевнені, що кожен, хто підійде до нашого намету, обере для себе той вид спорту, в якому він колись (можливо!!!!) стане чемпіоном, - зазначила член правління АСО Інна Пенчук.

 

Зі своїми сім'ями прийшли на фестиваль і члени АCО. Наприклад, президент Української ліги боксерських клубів в Запорізькій області Віталій Синяков брав участь в Family day разом з дружиною і двома дітьми.

 

- Такі заходи необхідні для масового залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом! Ми докладаємо максимум зусиль для того щоб забрати дітей з вулиць і привести в спортзали, - розповів член правління АСО Віталій Синяков.

 

Крім членів АСО, гостей Family day зустрічали в наметі «Ярмарку спорту» вихованці балабінской школи боксу зі своїм тренером і представники федерації веслування на байдарках і каное. Запорожці могли отримати консультацію у професіоналів, взяти участь в інтеректівних конкурсах і виграти призи.

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ