Не лише люди, а й коні візьмуть участь в нашому яскравому святі «Ярмарок спорту2017»! Окрасою фестивалю неодмінно стануть вихованці кінчено-спортивного клубу «Centaur»   та їх прекрасні улюбленці!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Раді представити ще одних учасників «Ярмарку спорту-2017» - це прославлена команда тхеквондистів СК «Мотор-Січ» під керівництвом Заслуженого тренера України Андрія Яковлева.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організаційний комітет «Ярмарку спорту» та Асоціація спортивних Організацій висловлюють щиру подяку адміністрації Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності та її директору – Олексію Миколайовичу Гацулі за допомогу в проведенні нашого свята спорту!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні учасники, та майбутні гості «Ярмарку спорту 2017», нарешті ми знаємо, скільки ж колективів збере цього року наше свято спорту та здорового способу життя!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          З 2009 року по сьогодняшний день на території Запорізької області  веде свою діяльність відокремленний підрозділ  Громадської організації „ Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви були на нашому феєричному святі спорту рік тому, діліться своїми фото-спогадами під цим дописом на нашій сторінці у Facebook, і додавайте хештег #Ярмарок_спорту! Автора наіцікавішого фото чекає спеціальний приз на цьогорічному "Ярмарку спорту" 28 травня!

 

 

 

 

 

 

 

 

Страница 1 из 7

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ