Підсумки «Ярмарку спорту 2018» підбиває керівник проекту «Ярмарок Спорту» з комунікацій, член правління Асоціація спортивних організацій, професор КПУ Інна Пенчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цього року «Ярмарок спорту» бив рекорди не тільки за кількістю учасників, показових виступів та локацій, а й за кількістю партнерів, які підтримули наше свято спорту і здорового способу життя.

Ми вдячні кожному за Вашу небайдужість до спорту, і за всі види підтримки - матеріальну, організаційну, інформаційну! 

Завдяки Вам ми змогли роздати неймовірну кількість подарунків, найактивнішим учасникам "Ярмарку спорту", організувати нереальну кількість локацій, зробити так, аби навіть ті хто не був на нашому святі - дізналися про нього!

Впевнені, наша спільна робота обов'язково дасть помітні результати в області популяризації спорту серед запорожців!

 

2 червня в Запоріжжі відгримів четвертий  «Ярмарок спорту». Підсумки цього масштабного фестивалю підбиває ініціатор його проведення, голова Асоціації спортивних організацій, голова правління СК «ХортА» Антон Карнаух.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Втомлені, але страшенно щасливі, нарешті хочемо підбити підсумки «Ярмарку спорту 2018». Чесно кажучи, такого масштабу, якого набуло наше свято цього року, не очікували навіть організатори. Трохи оговтавшись від подій 2 червня, ми вирішили підрахувати, яку ж кількість учасників зібрав четвертий «Ярмарок спорту»? Вийшла неймовірна цифра – 120 колективів, клубів, команд, федерацій, організації !!! І це не лише представники Запоріжжя і області, а й гості з тринадцяти міст України і навіть з Молдови. Тож можна сказати, що «Ярмарок спорту» вийшов на міжнародний рівень!

 

 

 

 

 

 

 

У минулому році у нас з'явилася чудова традиція - вітати хрещеників «Ярмарку спорту». Людей, які прийшли в спорт завдяки цьому фестивалю. Рік тому таких хрещеників було троє, а зараз додалося ще 13! Причому це не тільки діти, а й їхні батьки!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Партнер "Ярмарку спорту" - компанія «Famberry» - перший національний виробник корисного і якісного натурального продукту на основі кизилу.
Компанія спеціалізується на виробництві різних натуральних продуктів з екологічно чистої сировини. Основою продуктів є кизил, вирощений із застосуванням органічних методів землеробства. В асортименті компанії «Famberry» варення, соуси, пастила, компоти, морси, десерти, пюре з кизилу, свіжозаморожений кизил. Всі ягоди вирощені в найбільшому в Європі сертифікованому кизилові саду.
Дякуємо компанії «Famberry» за підтримку, та турботу про здоровя нації!

 

 

 

 

 

 

Цього року учасники "Ярмарку спорту" підготували більше півсотні показових виступів, що відбудуться на ринзі, килимі і сцені! Обіцяємо цікаве видовище не будь який смак - від представлення олімпійських видів спорту, до танців, величезного розмаїття єдиноборств, акробатики і не тільки.
На ринзі і килимі початок показових виступів о 12.00 на сцені стартуємо - о 14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цього року «Ярмарок спорту» проходить в тісній співпраці з ресторанно-готельним комплексом «SunRise Park». Дякуємо Ошанe Беладзе за підтримку спорту і здорового способу життя, небайдужість до майбутнього підростаючого покоління!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Запорізька Козацька рада» є партнером «Ярарку спорту» вже протягом трьох років. Організація є активним прихильником здорового способу життя, пропагування спорту, працює з молоддю.

Дякуємо Сергію Гайдаренко за активну життєву позицію, дружбу та співпрацю!

 

 

 

 

 

Страница 1 из 14

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ