Один з ініціаторів проведення у Запоріжжя «Ярмарку спорту»  голова правління СК «ХортА» Антон Карнаух підбив підсумки роботи своєї організації за рік. В тому числі говорив і про «Ярмарок спорту».

2016 рік для Асоціації Спортивних Організацій став насиченим на добрі справи та позитивні результати - проведення чергового феєричного "Ярмарку Спорту", офіційного затвердження нашої організації, до якої увійшли вже понад 30 спортивних органзацій міста та області

 

 

 

Вітаємо наших друзів, і учасників «Ярмарку спорту» - Запорізьку обласну федерацію важкої атлетики з тріумфом на юніорському чемпіонаті Європи, що проходив в Ізраїлі! На першості континенту у складі збірної України виступало четверо запоріжців. Трьом з них вдалося зійти на п’єдестал пошани.

 

 

 

 

 

 

 

 Першого липня в рамках Кубка України з пляжного волейболу, який пройшов на Центральному пляжі Запоріжжя, відбувся вже третій в цьому році «Ярмарок спорту». Хоча буквально перед початком заходу пішов дощ, нікого з учасників це не злякало.

 

 

 

 

 


    Першого липня на Центральному пляжі Запоріжжя стартує Кубок України з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Змагання проходять під патронатом голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Івановича Бриля.

   5 червня для багатьох запорізьких родин стало незабутнім святом, адже саме у цей день у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай»  відбулося масштабне родинне свято –«Фестиваль сім*ї в Запоріжжі»!

 

Десятки локацій дарували і маленьким і дорослим неймовірні емоції! Саме «мішком цікавостей» назвали це свято його організатори.

22 мая, в парке отдыха «Дубовая роща» состоялось грандиозное мероприятие, посвященное спортивной жизни Запорожья и области. «Ярмарка спорта» вызвала колоссальный интерес у жителей и гостей города, собрав огромное количество желающих приобщиться к развлекательной программе праздника, стать свидетелем показательных выступлений многочисленных спортивных секций Запорожья, сообщает сайт "Репортер".

 

 

 

 

 

Сайт «Маяк» написав про запорізький «Ярмарок спорту»

 

 В воскресенье, 22 мая в Центральном парке культуры и отдыха «Дубовая роща» прошла очередная «Ярмарка спорта».

Страница 1 из 2

  •  

    карта заходів

     

  • 1

 

Контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ